Zauważasz poważne trudności w codziennym funkcjonowaniu?

Potwierdzono badaniami, że przy zastosowaniu odpowiedniego Treningu Uwagi Słuchowej tysiące osób w różnym wieku odzyskuje witalność, pamięć, koncentrację czy energię do działania, często na nowo czerpiąc radość z życia.

Jestem całym sercem z Państwem – informacja o problemach lub trudnościach w codziennym funkcjonowaniu może być ciężkim przeżyciem, jednak jest czymś co można zmienić !

Zdiagnozuj przyczyny problemów – w trudnych przypadkach skonsultuj się z lekarzami specjalistami. Proszę dać sobie czas na refleksję, zebranie myśli, rozważcie wiele możliwości i podejmijcie świadomą decyzję. Nie bójcie się eksperymentować, ale nie poddawajcie się też presji.

Skuteczność terapii przy zastosowaniu audio-psycho-fonologii obecnie potwierdzono niepodważalnymi badaniami. Od lat 60-tych ubiegłego wieku z powodzeniem na całym świecie stosuje się metodę prof. Alfreda Tomatisa (często inaczej ją nazywając w celach marketingowych).

Proszę uwierzyć, że stan emocjonalny czy fizyczny danej osoby może ulec zmianie i poprawie. Obecnie w Polsce to rekomendowana  metoda przez poradnie psychologiczne oraz psychologiczno-pedagogiczne, która stosowana jest przy leczeniu wielu chorób dzieci oraz dorosłych.